Proef met nachtbus tussen Assen en Groningen

Vanaf januari t/m juni 2009 zal er een proef plaatsvinden om lijn 51 tussen Assen en Groningen in de nacht van zaterdag op zondag als nachtbus te laten rijden.

Lijn 51 zal in deze periode dezelfde route rijden als overdag. Ook is het gewoon mogelijk om 1-, 3- en 5-Eurokaartjes te kopen, afhankelijk van de afstand. De bus zal rijden tot ongeveer vijf uur ’s nachts. Rond zes uur neemt de ‘reguliere’ dienst van lijn 51 het weer over, dus bestaat er voor stappers ook na vijf uur een mogelijkheid om terug richting Assen te reizen.

De bussen zullen gaan rijden onder het lijnnummer 451. In Groningen wordt er een speciale route gereden vanaf de Hereweg via Hereplein naar Zuiderdiep en vervolgens via Emmaplein naar het Centraal Station. Op deze manier kunnen stappers redelijk dichtbij het centrum uitstappen. Op het Centraal Station zal lijn 451 gaan halteren bij halte D, waar overdag lijn 11 richting Zernike/Zuidhorn stopt.

Dienstregeling van de bussen vanuit Assen

LIJN

51

51

51

451

451

451

451

451

Assen, Busstation

21:19

22:19

23:19

0:19

1:19

2:19

3:19

4:19

Assen, Weiersstraat/Hema

21:23

22:23

23:23

0:23

1:23

2:23

3:23

4:23

Assen, Knooppunt Marsdijk

21:32

22:32

23:32

0:32

1:32

2:32

3:32

4:32

Vries, Centrum

21:42

22:42

23:42

0:42

1:42

2:42

3:42

4:42

De Punt, Busstation

21:48

22:48

23:48

0:48

1:48

2:48

3:48

4:48

Glimmen, Nieuwe Schoolwg.

21:53

22:53

23:53

0:53

1:53

2:53

3:53

4:53

Haren, Raadhuisplein

22:00

23:00

0:00

1:00

2:00

3:00

4:00

5:00

Groningen, Zuiderdiep

——-

——-

——-

1:13

2:13

3:13

4:13

5:13

Groningen, CS/Busstation

22:13

23:13

0:13

1:21

2:21

3:21

4:21

5:21

De buss
en vertrekken om 1:15, 2:15, 3:15, 4:15 en 5:15 vanaf het Zuiderdiep en om 1:23, 2:23, 3:23, 4:23 en 5:23 vanaf perron D op het Centraal Station. Aankomst op busstation Assen is één uur en twee minuten na vertrek vanaf het Zuiderdiep.

2 Comments on “Proef met nachtbus tussen Assen en Groningen”

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.